Výrobca: DR
Kód produktu: 4951-16736
Dostupnosť: Skladom
12.99€
Bez DPH: 10.83€

20L - batoh sa skladá z 5 komôr. V hlavnej priehradke je zips predĺžený až na dno, čo výrazne uľahčuje balenie aj vyberanie predmetov. Vo vnútri je menšie vrecko na zips a sieťová priehradka. Druhá veľká priehradka má vo vnútri malú dvojitú sieťkovú kapsu. Vonkajšia malá horná priehradka. Vonkajšia spodná väčšia priehradka - vo vnútri je malá dvojitá sieťová kapsa s 5 priehradkami.

SYSTÉM RÝCHLEHO ODOPÍNANIA BATOHA - batoh má nosný systém, ktorý pozostáva z profilovaných ramenných popruhov s rýchloupínacími prackami. Stabilné nosenie je zabezpečené nastavením profilovaných ramenných popruhov, hrudného popruhu a bedrového pásu, ktoré je možné odpojiť - pás vám umožní pri nosení batohu uvoľniť chrbticu a plecia - celá hmotnosť je sústredená na boky. Na prednej strane batohu a na ramenných pásoch sa používajú pásky PALS, ktoré umožňujú pripevnenie ďalších vreciek prostredníctom systému MOLLE.

PLNE NASTAVITEĽNÉ - bočné steny, spodok batohu a jeho horná časť sú vybavené nastaviteľnými popruhmi pripevneným prackou - používa sa na stlačenie batohu. Skrátenie popruhov batohu umožňuje jeho sploštenie, napríklad keď je hlavný priestor takmer prázdny a sú vyplnené iba menšie vrecká. Nastaviteľné popruhy môžu byť užitočné aj pri pripevňovaní nejakého prenášaného predmetu, napríklad karimatky, stanu atď.

PEVNOSŤ - zadné a ramenné popruhy boli spevnené a pokryté sieťou, ktorá umožňuje prúdenie vzduchu a taktiež značne tlmia vibrácie - to je obzvlášť dôležité pri dlhých trasách. Batoh je vyrobený z odolného, ​​nepremokavého materiálu - je odolný voči roztrhnutiu a zničeniu. Vnútro je potiahnuté gumou, ktorá batoh chráni pred vniknutím vody.

ŠPECIFIKÁCIE:

 • farba: zelená, béžová

 • materiál: nylon/polyester 600D

 • kapacita: 20l

 • rozmery (dĺžka/šírka/výška): 20/29/45 cm

 • hmotnosť: 0,76 kg

5 PRIEHRADOK:

 • hlavná priehradka - vo vnútri je menšie vrecko na zips a sieťová priečka

 • druhá veľká priehradka - vo vnútri je malá dvojitá sieťová priehradka

 • vonkajšia horná malá priehradka

 • vonkajšia spodná väčšia priehradka - vo vnútri je malá dvojitá sieťová priehradka s 5 malými priehradkami

 • zadná časť na suchý zips

 • v hlavnej priehradke je zips predĺžený až na dno batoha, čo výrazne uľahčuje balenie aj vyberanie predmetov

Do dvoch hlavných priehradiek sa zmestí spacák, zásoby, oblečenie a sieťovina je ideálna na ukladanie máp a rôznych poznámok. Menšie vrecká na prednej strane batohu sú skvelé na prepravu menších predmetov, ktoré sú potrebné aby ste ich mali vždy „po ruke“. Umožnia vám uložiť zariadenia, ako je fotoaparát, mobil, ako aj dokumenty a kľúče. Hlavná priehradka je uzavretá dvojitým zipsom, vďaka čomu je zapínanie a otváranie batohu jednoduchšie a praktickejšie.

  Napísať recenziu

  Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie